Moderní Městská síň Bystřice

Fáze projektu: Realizováno!

Začátek projektu: 2019

Plánované dokončení: 2020

Tagy:

  • Jednotlivé fáze projektu
  • Realizováno!

Město Bystřice se rozhodlo v následujících letech modernizovat budovu Městského úřadu - Radnice, udělat tuto budovu bezbariérovou, moderní a odpovídající 21. století. 

Vzhledem k tomu, že celou přestavbu budovy Radnice je potřeba provést při současném zachování funkčnosti úřadu, bylo nutné rozdělit tuto přestavbu do samostatných fází. 

První fází je přestavba bývalé zasedací místnosti MÚ Bystřice ze které se nově stává multifunkční moderní Městská síň Bystřice umožňující využití této dříve jednoúčelové místnosti pro různé účely jako například: jednání zastupitelstva města, svatby, vítání občánků, semináře, výstavy, workshopy, konference a podobně.

Touto změnou se uvolnila bývalá obřadní síň, která již jak morálně, tak i fyzicky zastarala a která bude po přestavbě využita k novým účelům v rámci služeb obyvatelům města.

Nová Městská síň Bystřice je vybavena dvěma projektory, které mohou promítat jak na plátno na přední, tak i na zadní stěně, místnost je nově klimatizována a má i chytré řízení vytápění, okna jsou vybavena roletami a samozřejmě jsou zde stoly a židle, které mohou být lehce složeny / přemístěny podle toho, k jakému účelu má síň aktuálně sloužit.

Odkazy